Ceník

CENÍK SVATEBNÍCH FOTOGRAFICKÝCH A VIDEO SLUŽEB A FOTOKOUTKU CHEESE-BOX 

 

Balíček ALLIN Balíček EXCLUSIVE

 

SVATEBNÍ FOTO A VIDEO                                       

 

Ceny fotografování i natáčení jednotlivých svateb se liší podle času který s vámi na svatbě zůstaneme, vzdálenosti lokality kde se svatba odehrává (pro Prahu,  její okolí  a Plzeňsko dopravu nepočítáme) a také na sezónosti období. Fotíme obvykle v časovém rozsahu 5 až 12 hodin, lze ale domluvit focení kratší i delší, podle Vašich potřeb.  Rádi začínáme již zachycením okamžiků při přípravách, aby pak celková reportáž z Vašeho dne byla co nejucelenější a končíme v průběhu večerní párty. Časový rámec je ale zcela individuální a vždy ho podřídíme Vašim potřebám.  Pokud máte o naše služby zájem, rádi vám zašleme přesnou kalkulaci pro Vaši svatbu nebo třeba jen orientační ceník pro případ že ještě neznáte detaily o místě či časovém rozsahu prací.   

  >>přejít do galerie svatebních fotografií<<

 

Balíček Basic Balíček TOP

 

FOTOKOUTEK CHEESE-BOX

Provozujeme zároveň i službu fotokoutku na svatby, párty a další akce a více informací naleznete na www.cheese-box.cz

 

Doprava
Orientační ceny dopravného pro svatební fotografické a video zakázky v rozsahu 5 hodin a více jsou pro Plzeň, Praha a jejich okolí zdarma, Liberec 500 Kč, Brno 1000 Kč, Olomouc 1300 Kč, Bratislava 1800 Kč. 

Působíme v rámci celé České republiky i mimo ni. Více informací o cenách a vám rádi sdělíme telefonicky nebo emailem na lukas@lukasapetra.com