Pricelist

FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ

Děti fotografujeme u nás v atelieru, venku nebo u vás doma, záleží to pouze na vašem výběru. Focení probíhá formou her, děti jsou pak bezprostřední, veselé a vznikají tak krásné, přirozené fotky dětí tak jak je znáte:-) Fotografujeme i při příležitostech jako jsou narozeniny, dětské oslavy, plavání apod. Elektronické fotografie (8ks dle vašeho výběru) jsou zahrnuty v ceně, každá další fotografie je za 50 Kč/ks, u papírové verze je třeba ještě připočítat cenu za formát fotografie. Fotografie objednané v papírové verzi dostanete samozřejmě i v elektronické podobě na DVD. Ceník papírových verzí fotografií naleznete níže. V ceně je zahrnuta doprava po Plzni, jinak je účtováno dopravné v ceně 5 Kč/km. Při focení v Praze je dopravné zvýhodněné na 400 Kč Počítejte přibližně s 1 až 1,5 hodinami fotografování a fotografie které budete chtít si budete vybírat přibližně ze 70 až 130 fotografií které v průběhu nafotíme.

CENÍK FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ

Sada portrétů dětí (1 dítě + rodiče):

Focení ateliér (8ks fotografií na CD + 8ks 13x18cm) 1 500 Kč

Focení u vás doma a exteriér (všechny fotografie na CD + 8ks 13x18cm) k ceně se ještě započítává dopravné dle lokality kde focení probíhá.

3 500 Kč
každá další osoba na fotografování 200 Kč
další fotografie nad 8ks na CD
(cena za fotku)
(při výběru všech fotek z galerie je cena stanovena individuálně)
50 Kč
další foto na papír: 10×15 – 6,50 Kč, 13×19 – 15 Kč, 15×21 – 25 Kč, A4 – 70 Kč  

 

CENÍK NATÁČENÍ DĚTÍ

Natáčení probíhá na vybraných lokalitách a při různých aktivitách, záleží to na naší společné domluvě.Natáčíme i při příležitostech jako jsou narozeniny, dětské oslavy, sportovní aktivity, …apod. V ceně je zahrnuto 2h natáčení a klip z natočeného materiálu v délce do 10 minut. Případný čas navíc pokud byste chtěli mít video rozsáhlejší je za 1000 Kč za každou započatou natáčecí hodinu navíc.

Rodinné dětské video 3 000 Kč