Pricelist

PORTRÉT, GLAMOUR, AKT

Fotografujeme jak v prostředí našeho fotoateliéru tak u vás doma či venku v přírodě, závisí to pouze na Vašem přání a představě toho co od výsledných fotografií očekáváte. Máme rádi uvolněnou a přátelskou atmosféru, kdy vznikají fotky "jaksi mimoděk" aniž by to fotografované stresovalo a obtěžovalo a všichni se fotografováním bavíme. Focení venku probíhá formou procházky po vybraných místech, ateliérové foto pak klasicky u nás v ateliéru.

CENÍK ZÁKLADNÍHO FOTOGRAFOVÁNÍ PORTRÉTŮ A AKTŮ:

Ateliér a exteriér (8ks fotografií na CD, 8ks 13×18 na papír) 1 500 Kč
Ostatní interiéry (všechny fotografie na CD, 8ks 13×18 na papír) 3 500 Kč
Akty ateliér a exteriér (8ks fotografií na CD, 8ks 13×18 na papír) 2 000 Kč
Akty – ostatní exteriéry (všechny fotografie CD, 8ks 13×18 na papír) 4 000 Kč

Focení probíhá u nás v ateliéru cca. 1h, pokud budete chtít fotografovat déle, každá další hodina je za 1000 Kč. V ceně je 8ks fotografií v elektronické verzi na CD plus 8 papírových fotografií formátu 13×18. Každá další elektronická fotografie stojí 50 Kč/ks, u papírové je třeba k ceně připočítat ještě cenu za formát fotografie. Při focení nafotíme okolo 60-80ks fotografií, ze kterých si pak budete ze soukromé webové galerie vybírat ty které budete chtít. Pokud chcete všechny nafocené fotografie, je paušální cena za celou galerii 2000 Kč a obsahuje 40 vyretušovaných fotografií a ostatní tak jak je vidíte v galerii.

PORTRÉT EXCLUSIVE NEBO GLAMOUR FOCENÍ S VIZÁŽISTKOU

Proměny, fototesty, booky, reklamní fotografie nebo fotky jen tak pro vás vám nabízíme ve spolupráci s našimi vizážistkami. Správný fotomakeup je pro kvalitní fotografie nesmírně důležitý a výsledkem takového focení jsou pak profesionální fotografie, které znáte např. z módních časopisů. Fotíme jak v prostředí našeho ateliéru tak i v různých exteriérech, podle dohody s vámi.

1 styl fotek, 8 fotografií, 1 líčení 3 000 Kč
mimo atelier – 1 styl fotek, všechny fotografie na CD, 1 líčení 5000 Kč
2 styly fotek, 16 fotografií, 2 líčení 4 500 Kč
mimo atelier – 2 styly fotek, všechny fotografie na CD, 2 líčení 6500 Kč

Pro každý styl využijeme cca. 2-3 druhy oblečení a doba trvání 1 stylu je i s líčením a oblékáním okolo 2h. Fotky navíc stojí 100 Kč v elektronické verzi na DVD, u papírových ých je třeba připočítat ještě cenu za formát fotografie. V každém stylu nafotíme cca. 50-60ks fotografií ze kterých si budete vybírat výsledné fotografie. Pokud chcete všechny nafocené fotografie, je paušální cena za celou galerii 2000 Kč a obsahuje 30 vyretušovaných fotografií a ostatní tak jak je vidíte v galerii. U focení v jiných interiérech je třeba k ceně ještě připočíst cenu za pronájem interiérů, pokud si je nezajisťujete vy.