menumenu

Video ze svatby

Chceme Vám nabídnout kompletní služby a tak nabízíme ke svatebnímu fotografování také svatební videa. Video ze svatby má své kouzlo a je velmi oblíbenou součástí dokumentace svateb. Můžete si ho u nás objednat od dvou různých kameramanů kteří s námi pracují...

naše kameramanka Deni

Svatby od Deni

Deni je naše kameramanka, která s námi v ateliéru pracuje již řadu let a krom jiného s námi natáčí svatební a různá další ateliérová či komerční videa. Výstupem od ní je buď videoklip v rozsahu jedné či dvou písní, kde je zachyceno vše podstatné atraktivní klipovou formou a nebo klip s kratším či delším filmem, kde se kombinuje reálný zvuk s podkladovou hudbou. Obojí lze doplnit i o kompletní záznam obřadu. Natáčení z dronu je také možné.

Svatby od Honzy

Honza je externí kameraman, pro kterého zakázky pouze zprostředkováváme. Spolupracuje s námi již hodně dlouho a výstupem jeho videa je buď krátký klip na jednu píseň a nebo pak klip plus delší film, v rozsahu 15-25 minut, kde se kombinuje reálný zvuk spolu s podkladovou hudbou. Je zde zde samozřejmě pak zachyceno více událostí podrobnější formou než v případě klipu.